| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am o nelamurire.Azi am observat ca pielea de la capul penisului, adica cea pe care o decalotezi, este rosie si ma doare daca ating, ce poate fi? Va rog ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Probabil s-a atins de chilot și cel mai probabil din acest motiv te doare.

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Nu e ceva grav?

| OnuOnulică a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu e nimic grav!

5 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Este posibil sa ai fimoza.

| anonim_4396 explică (pentru TrăieşteClipa):

Dar cand decalotez penisul nu ma doare doar pielea aia ma doare care il acopera si e putin rosie

| atosatos a răspuns:

Faci prea mult laba