| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema ma doare stomacul cand apas pe el si urinez cam des, am febra ma doare tot corpul, sunt si racit si palid la fata cam multe dar asta e laughing Stie cineva ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

S-ar putea sa fie doar o reaceala/un virus la stomac care asa se manifesta. In principiu nu cred ca e ceva grav (ianafa de disconfortul pe care ti-l prodice). Cateva zile cu paracetamol/ceaiuri/alte medicamente pentru raceala si gripa si ar trebui sa fii pe picioare big grin
Bafta multa happy

| AlexRv a răspuns (pentru Castorul):

Buna! Ești medic ca sa spui ce sa ia? Ca sa dai o rețetă, virtuala, măcar trebuie sa zici câte zile și la ce interval de ore. OF!

Totuși, consider ca ar trebui sa mergi la medic. Daca ai febra, indica infecție, du-te la doctor.

| Castorul a răspuns (pentru AlexRv):

Nu sunt doctor si nici n-am pretins c-as fi. Eu am spus doar ce m-a ajutat pe mine cand am avut aceleasi simptome in urma cu cateva luni. Nu i-am bagat nimic pe gat cu forta, am zis doar o parere. El e liber sa caute, si sa urmeze ce sfat doreste.