| DemonAlex a întrebat:

Am o problema. Urechile mele sunt foarte clapauge, si nu imi place deloc.Sunt baiat.As vrea sa stiu cum sa le indrept cat de putin, fara operatie. Dau funda+vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Ai fost urecheat de mic.e vina parintilor.varianta cu parul mai mare pare sa fie o idee buna. incearca

| AlexSM86 a răspuns:

Poarta o bandana nike, adidas, jordan sau cu ce-ti place tie... daca pui si ceva toale care sa se potriveasca iese si coolwinking

| bombonika18 a răspuns:

Lasa-ti parul mai lungut, incat sa-ti acopere urechile.si gatawinking.nu ai cum sa le indrepti fara operatie

| DemonAlex explică:

Deci parul mai mare nu imi sta bine,iar eu am fost putin clapaug de mic,dar cele de la gradinita ma tot luau de urechisaderam cam raulaughing, am sa incerc cu bandana, dar ce spun la aia care ma intreaba de ce o port? Si bandana credeam ca se poarta dupa urechi...

| aalleexxyyaa a răspuns:

Nopatea,iti iei o panglica sau o esarfa, ti-o legi si o strangi foarte tare de urechi..adik tio pui pe cap si tio legi la spate da vezi sa-ti vina peste urechi..si o legi cat de strans poti si dimineata o deslegi.In aprox 3 sapt o sa ai urechile k orice om normal.Eu am incercat k eram foarte urecheata si o mers sincer. FUNDA?

| ANDREI123_1263 a răspuns:

Du-te la un medic specialist daca nu. vorba lu colegu parul mare... macar nha pe parti sau operatia chit ca zici fara operatie stiu ca te ascunzi de parinti dar nu trebuie