| CowboyxD a întrebat:

Sall Tpu.Am urechile clapauge am inceput sa-mi cresc parul mare si se vede orisicum ce sa fac ca sa mi le indrept.Referitor la operatie nu am bani pentru aceasta si daca cinstit ma si ma tem...Ce as putea face ca sa le indrept cit de cit?

2 răspunsuri:
| ƤrÏncessØfƬheShadøws a răspuns:

Pai incearca sa nu iti mai dai parul dupa urechi si exista bentite din acelea late, din material textil, ai putea incerca sa porti una din aceea am auzit ca se indreapta.Sau incearca sa tii pe urechi casti din acelea de calculator.