| CowboyxD a întrebat:

Problema mea e ca am urechile clapauge, operatie nu as dori sa fac.Nu sint in stare, ba chiar si parintii numi permit.Prin ce alte metode as putea sa mi le indrept? Va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| Octavia1 a răspuns:

Du-te la un stilist. El te va ajuta sunt sigura! Sper ca te-am ajutat! :*

| Bluey a răspuns:

Poţi sa ţi le acoperi cu parul. evita sa îl ai gen ponytail dacă nu îţi plac urechile.

| CowboyxD explică (pentru Bluey):

Sunt baiat.

| Bluey a răspuns (pentru CowboyxD):

Greşeala mea XD

| NikkiReed a răspuns:

Incearca o tunsoare care sa acopere defectul pentru ca daca pur si simplu iti tragi parul peste, el fiind "invatat" in alta pozitie nu va parea natural happy