| oanabaloana a întrebat:

Am racit la rinichi, la doctor pot ajunge abia luni, cateva sfaturi pentru a ma trata acasa pana ajung la doctor! pls

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| weeds a răspuns:

Comprese calde pe abdomen (o sticla cu apa fierbinte pe care o tii in zona rinichilor), eviti frigul, iei antiinflamatoare si...