| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Mi-am luat si eu acum cateva zile lentile de contact colorate si gene false. Pot sa le port pe ambele in acelasi timp? Vreau sa ma duc la un majorat si as vrea sa am si ochii albastrii si gene lungi.Este ceva in neregula daca le port pe amandoua...si daca nu. Ce pun prima data. lentilele sau genele?

Categoric fundita! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dariale a răspuns:

Desigur ca poti sa le porti pe ambele deodata!
Prima data iti pui lentilrlr, si dupa aceia genelewinking
Distractzie placuta la majorat! :*:*:*

3 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi explică:

Mersii:*

| dariale a răspuns:

N-ai pentru ce! :*