| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. mi s-a umflat ochiul stang, adica numai pleoapa si cred ca e ulcior. nu am mai avut niciodata si nu mi-a aparut punct din ala... m-am dus la farmacie si mi-a dat kanamicina, m-am gandit ca poate m-am lovit sau am tras curent, dar a zis tipa de acolo ca e unguent oftalmic si ca nu conteaza ca am ulcior sau ca m-am lovit, zgarit etc. Voi cand a-ti avut ulcior v-a aparut imediat si punctul ala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MyObsession a răspuns:

Da mă,kanamicinălaughing
Eu am zis ketamină.nu le am cu medicamentele,doar cu teoria şi practică când vine vorba de medicina umană.Ai ulcior, stai calmă, dacă simţi că ochiul tău este umflatşi ai mâncărimi mici e ulcior clarhappy

| AnaMaria9365 a răspuns (pentru MyObsession):

Si trece repede :-s?

| MyObsession a răspuns (pentru AnaMaria9365):

In 3-4 zile trecehappy

| AnaMaria9365 a răspuns (pentru MyObsession):

Multumesc frumos big grin!

4 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Buna. Nu, dureaza vreo 2 zile sa-ti apara ( cel putin mie ).