| NemNUZ a întrebat:

As putea sa slabesc 5 kg in 2 saptamani daca toata ziua mananc poate o salata de legume si mere seara? Ieri nu am mancat aproape nimica si cred ca pot sa,, rezist,,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheAvenger a răspuns:

Nu-i bine ce faci, fata mea.nu-i bine. du-te la nutriționist. el o să-ți zică ce mâncare ai voie și ce nu, și ce sport să faci. și o să te înveți așa și ai să vezi cum dai jos.doar un sfat prietenesc, gagica.

| NemNUZ explică (pentru TheAvenger):

Ok mersi mult big grin dar sunt baiat laughing

| TheAvenger a răspuns (pentru NemNUZ):

Aa...scuzați..atunci boss. așa e bine?big grin

| NemNUZ explică (pentru TheAvenger):

Perfect big grin

| TheAvenger a răspuns (pentru NemNUZ):

cool

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Poti manca de toate. Tot cea ce este bine sa faci> Coarda alergari cu coarda si mobilitate. Daca ai posibilitate o data pe saptamana minim bazin este perfect. Daca nu, macar coarda si alergari/ Garantat vei slabi, si vei avea un corp modelat. Pa!

Răspuns utilizator avertizat
| dmrtr a răspuns:

Salut petcj! tongue
daca o tii tot asa si rezisti s-ar putea sa slabesti mai mult de 5 kg in 2 saptamani big grin

bafta!

| ComatoseWine a răspuns:

Iti suprasoliciti organismul. Apar dereglari.Trebuie ca aceasta diata sa inceapa treptat pentru a-ti adapta organismul la mai putina mancare.Plus ca aceasta dieta o tii mult timp ca daca renunti dupa doua saptamani nu faci decat sa te ingrasi iar.adauga si niste exercitii si masaj si vei reusi, dar doar infometarea nu te va ajuta.

Răspuns utilizator avertizat
| annemary01 a răspuns:

Nu e bine sa te infometezi.si eu am facut aceeasi prostie si acum am un stomac foarte sensibil.