| Smile_3473 a întrebat:

Atunci cand iese maseaua de minte, sau al 3 lea molar, va dor toti dintii de pe maxilarul pe care ieese?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| maryellen91 a răspuns:

Nu... pe mine ma durea doar gingia(aveam un fel de mancarime)pentru ca imi apasa dintele in gingie nu a fost o durere asa.insuportabila a fost ok ma deranja cand mancam
dar daca te doare tot maxilarul mai bine consulta un stomatolog!

1 răspuns:
| denisauchiha a răspuns:

Nup...pe mine nu m-a durut mai nimic doar ca atunci cand mancam ma incomoda locul unde imi iesea maseauawinking sper ca ti-am fost de folos :X