| anonim_4396 a întrebat:

Unde iese maseaua de minte?

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Chiar in fundul gurii, ultima masea de pe rand.Si iese ultima, din cate stiu eu.

| Ayumi_6954 a răspuns:

Măseaua de minte iese în fundul gurii.Şi nu e doar una ci 4. (Două jos-stânga şi dreapta, Două sus-Stânga şi dreapta). Prima care îţi va ieşi va durea foarte rău dar la următoarele poate nici nu vei simţi.

Mie mi-au ieşit cele de jos la 11 ani.Dar nu te panica căci la unii oamenii le ies abia la 20 de ani sau mai puţin.
Sper că te-am ajutat.