| tacalina81 a întrebat:

A luat cineva ciuperca terapeutica agaricus milena? Vreau pareri de la cunoscatori, nu din auzite. Merci.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uita-te pe acest link:http://www.ciuperciterapeutice.ro/

| unicka a răspuns:

Nu dar am auzit de ea si se spune ca chiar face minuni mai este numita si "Ciuperca Lui Dumnezeu", deoarece am eficienta in vindecare de 94%, iar de stagnare a bolii 99%, a fost descoperrita in Brazilia in anul 1970.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista specia de ciuperca Agaricus Milena. Este o excrocherie romanaesca. Exista insa ciuperca terapeutica Agaricus Blazei Murill

| Adrian_Cacovean_1967 a răspuns (pentru anonim_4396):

Escrocului anonim ii pute ce este romanesc si isi denigreaza tara, pe romani. Tu nu existi mai anonimule, este un las, cum sunt tradatorii de tara, un vierme, nu ai nume, nici identitate si nu existi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tacalina81

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dela firma cunoscuta international TIENS capsule si mult mai eftina. iulian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt terapeut si iti pot oferi informatii suplimentare daca imi scrii pe e-mail: ioanabobocea@gmail.com.Te rog sa-mi scrii numele de botez,localitatea,varsta, greutatea, afectiuni stiute si eu iti pot personaliza gratuit tratamentul cu Agaricus Milena care este o minune. Cauta Agaricus Blazei Murill si vei afla ce miracole poate face.Eu o folosesc de 2 ani, am slabit 21 de kg, ma simt excelent la cei 64 de ani ai mei,merg la sala,cant,dansez, etc.Am intrat de curand aici, in limita timpului disponbil voi scrie despre ea un articol, dar gasesti si pe sanoo.ro unde vei cauta Cabinetul : POWER KI. SUCCES! Aceasta ciuperca braziliana a fost aclimatizata cu voia lui Dumnezeu si cu multe eforturi financiare de o familie care a vazut pe chiar cumnata "vindecarea unui cancer in faza terminala ".asa a inceput ...pana nu ai nevoie, nu cauti! Va rog respectati eforturile unor oameni care fac ceva pentru semeni!

| Adrian_Cacovean_1967 a răspuns:

Milena este o denumire pentru Agaricus Blazei Murill produs in Romania. Un roman a luat ciuperca, cum au facut japonezii, a mers acolo si a invatat sa o cultive, apoi a aclimatizat-o in Romania. Japonezii au fost mai rapizi decat romanii si au inregistrat international denumirea ca marca inregistrata si asa romanii nu au voie sa foloseasca denumirea aceasta si au inregistrat denumirea de Milena.

| Rome a răspuns:

A mai folosit cineva, aveti noutati?

| celesta a răspuns:

Eu am folosit produsele din ciuperca milena, cind nu mai gaseam solutii la multele mele probleme de sanatate si pentru ca le-am rezolvat in proportie de peste 90%, le-am recomandat celor interesati cu toata responsabilitatea.Nu inteleg de ce nu i se face mai multa publicitate. Daca doresti mai multe detalii,iti pot da nume si telefoane de persoane,care s-au vindecat de boli foarte grave.Mi-am propus sa fac asta, absolut dezinteresat, pentru ca stiu prin ce am trecut.Nu judec pe nimeni, dar adevarul trebuie sa iasa la iveala.

| Ina-Claudia_Angheluta_1985 a răspuns (pentru celesta):

Buna,Putem discuta un pic in privat, te rog mult.Multumesc!

| Anghel_Silvia_1980 a răspuns (pentru celesta):

De unde ați cumpărat? Si ce anume ați luat, pastile, tinctura?