| Papusica200 a întrebat:

Am 13 ani si de mai mult timp încoace ma doare foarte rau capul! Cand vin de la scoala, vin cu o durere groaznica de cap si orice as lua nu ma lasa, am incercat o gramada de pastile dar degeaba, iar daca ma culc cu durere de cap ma scol tot cu durere si nu stiu ce sa ma mai fac... Uneori durerea ma i.a si cand sunt la scoala sau uneori dimineata plec si asa la scoala... mai am si ameteli puternice insa numai cateodata... in dimineata aceasta m.am sculat iarasi rau!
Va rog sa ma ajutati!
Funda! kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Iti recomand un consult oftalmologic.

| valyas a răspuns:

Mergi sa-ti faci o analiza ce se cheama prolactina, si daca valorile sunt mari sa mergi la un endocrinolog sa-ti spuna ce trebuie sa faci, pentru ca eu aveam la fel dureri ingrozitoare de cap si am facut aceasta analiza si mi-a iensit prolactina mare.mi-a dat dr. un tratament si acum sunt bine

| Ana-Maria_Iancu_1973 a răspuns:

Ar fi bine sa contactezi un medic! happy

| Papusica200 explică:

Valyas : Cati ani ai? Eu am 13, nu cred ca am asa ceva