| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy

Am 14 anisori, 1.68 inaltime si 49 de kg...straight face

Credeti ca am greutatea potrivita? Si am si un inceput de parenteza straight face si chiar nu imi place! Ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Mai poti pune linistita vreo 4-5kg.
ps.nu am inteles; ce e aceea parenteza?

| fosnet a răspuns:

Esti ok, Monkey; sport faci? Ai putea fii o buna atleta!

| ciresik80 a răspuns:

Sa nu mai fii obsedata de gerutatea ta pentru ca majoritatea baietilor plac fetele cu un pic de frome, stai linistita arati foarte bine ar trebui sa ai 58 de kilograme maxim.

| AdrianEC a răspuns:

Nu! Eu am 13 ani si 1, 72 si am 65 de kg dar fac caiac, uita-te aici ca sa vezi cat trebuie sa ai : http://www.doctor.info.ro/calculator_greutate_ideala.html

| AdrianEC a răspuns:

Daca esti fata da...

| RoxAnneLove a răspuns:

Pai. din punctul meu de vedere arati bine. daca tie nu iti place incearca sa nu mai mananci seara. de 2 ori pe zi si fara dulciur. si eu am tot 14 ani si am tinut regimul si am slabit repede. sper ca te-am ajutat

| Horvii a răspuns:

pai intra si tu pe un indice corporal asa scrie si calculeaza big grin