| D1234667890 a întrebat:

Am 18 ani. Am avut menstruația pe 16 ianuarie, în 4 zile mi-a trecut, după pe 28 am avut niște scurgeri cu sânge timp de o săptămână, venea nici puțin, nici mult. M am masturbatt mai devreme și am avut o scurgere cu sânge. Credeți că e vorba de vreo răceală ceva? Când stau la frig mă dor ovarele și urinez des.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E posibil, mergi la ginecolog.

| GoldenZenith a răspuns:

Mergi la ginecolog. E posibil sa fie mai mult decat o raceala.

| Ioana74ses a răspuns:

Depinde cum te-ai mastubat, prin maingaiere sau ai bagat ceva inauntru, nu cred ca e raceala, poti avea vaginul inflamat mai ales ca era dupa ciclu