| EllyThau a întrebat:

Buna am auzit ca daca iti apare o alunita sau mai multe pe fata sau pe ochii e grav se intampla ceva? si daca cade o alunita faci cancer? straight face app am auzit la cineva ca daca ai unghile tari e de moarte sau ceva de genul e adevarat? O.O Multumesc:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Evident nimic din toate astea nu este adevarat.

| IMC90 a răspuns:

Folclor

| TooNight a răspuns:

Pai prima afirmatie,cred ca este adevarata,multi oameni spun asta. Daca vrei sa nu mai ai, mergi la medic, nu ti-o indepartezi tu..., iar a II-a afirmatie nu cred ca este adevaratlaughing Adica eu nu am urechi tari, deci traiesc mult?laughing
Nu prea are sens...winking