| Maria334 a întrebat:

Buna, am mai mult par pe burta ca inainte si mi-a apărut niste pete mici pe corp mai ales pe sani si pe burta putin. As vrea sa stiu ce poate fi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DenisaDeni11 a răspuns:

Ar putea fi o problema hormonala.
Ai putea incerca parerea unui medic dermatolog, si cateva analize amanuntite.
Succes

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

E de la par, ar trebui sa te epilezi.

| Maria334 explică (pentru MihaiNicu23):

Nu intelegi am pete mici rosii pe corb si ma mananca uneori corpul. Si daca ma epilez creste foarte repede si mult