| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare si am nevoie de raspuns urgent. Eu am fumat prima data acum doua luni. De atunci am mai fumat in jur de 4 tigari. Se vede la anlizele de sange?
Obs. nu vreau sa continui!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

La analizele de rutina ale sangelui nu apare daca fumezi sau nu.

5 răspunsuri:
| paulmicutz a răspuns:

Sa dea domnu sa ti se vada, daca te duci cu ai tai sa te puna un pic la punct. Toata lumea crede ca daca fumeaza e,, cool,,. STOP FUMATULUI. Si sunt curios de un raspuns asa ca am sa-ti adresez o intrebare. De ce fumezi?

| anonim_4396 explică (pentru paulmicutz):

Nu fumez si nu vreau sa se vada, deoarece o sa am probleme grave. Ideea e ca toata clasa s.a apucat de fumat. M.au pus si pe mine sa incerc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si nu mai doresc astfel de comentarii.

| paulmicutz a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu sunt in masura sa judec, dar totusi daca unu se arunca in fantana faci si tu ce face toata clasa, in fine daca ai zis ca in decurs de 2 luni ai fumat 4 tigari, iar la control se observa ca ai fumat, le spui celor cu care te duci la control ca stai pe langa unii pe care fumeaza si nu te-ai gandit ca inspiri si tu fumul acela. Have a nice day.

| Electronica_Tigara_1988 a răspuns:

Nu ar trebui sa se vada atat de repede, dar asta nu inseamna ca peste cativa ani nu poti sa te trezesti cu probleme de sanatate.