| lola6 a întrebat:

Am o intrebare si as vrea sa stiu daca cineva a trecut prin ceea ce voi spune. De cateva luni mai exact 4-5 am o durere in zona flancurilor ombilicala stanga, Mezogastru,. Imi este greață aproape in fiecare zi. Mi-am facut toate analizele începând de la Helicobacter pylor pana la analize coproparazitogic, toate au iesit negativ. La ecografie nu mi-a vazut nimic, sange in scaun nu am nici mucus. Durerea nu ma lasa ma ia de cateva ori pe zi. Va rog sa imi spuneti daca ati putea stie ce este. PS: am fost si la medicul gastroenterolog si nu ma prea lămurit cu ce as putea avea, nu mi-a dat un diagnostic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar la un chirurg sa-ti palpeze apendicita ai fost?