| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.
De un an am o pleoapa umflata,care se vede foarte urat in poze, imi face un ochi mai mic si unul mai mare.straight face Nu am ochiul rosu.Cum pot scapa de chestia asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Nu a observat si medicul?
Sunt persoane cu un ochi mai mare si unul mai mic. :p

| mylife415 a răspuns (pentru zuzualina):

Nu am fost la medic.

| AOLEVRIC a răspuns:

Poate asa e ea. Sau nu iti tii ochiul destul de deschis.