| kittyns a întrebat:

am si eu o intrebare.Folosesc un sampon antimatreata si anticadere, iar eu nu am nici matreata nici nu imi cade parul.Il folosesc de un an si ceva, deoarece este singurul sampon care imi pace parul exact cum vreau eu.Imi dauneaza daca continui cu el? Mentionez ca parul imi mai cade uneori, cateva fire, mai multe ce e drept UNEORI. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LanaDelRayFan a răspuns:

E ceva normal.Si mie mi se intampla cu Jonshon Baby.Nu mai am matreata si imi cad vreo 2-3 fire.Fii calma! E normal sa ti se intample astahappy