| cristinik00 a întrebat:

Buna am si eu o problema.am avut menstruatie luna trecuta de pe 22 pana pe 27. iar luna aceasta mi-a venit pe 15 mai devreme cu aproape 2 saptamana.si m-a tinut doar 2 zile e posibil sa apara vreo sarcina.precizez ca am avut contact sexual in perioada asta.culoarea este deschisa si nu am avut dureri de menstruatie cum le am de obocei. astept raspuns.multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ciresik80 a răspuns:

Nu cred ca esti insacinatacred ca ai fost racita sau ai luat antibiotice si ti s-a dereglat, fa un test si daca este negativ ai o dereglare luna viitoare iti va veni un pic mai mult.

5 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Trebuie sa te vada urgent un ginecolog! Daca nu e sarcina ai o dereglare hormonala foarte grava.

| cristinik00 explică (pentru justitiarul):

Mie teama dc s-ar putea intampla...

| cristinik00 explică (pentru cristinik00):

Astept cat mai multe pareri...mie teama sa merg la medic.

| cristinik00 explică (pentru justitiarul):

Prin ecografie nu se poate zice ce am?

| justitiarul a răspuns (pentru cristinik00):

Pai daca mergi la ginecolog e clar ca iti face si ecografie!