| OanaAvrm a întrebat:

am un catel in varsta de 2 luni, pichinez. Stau la curte si vecinul meu are un stup de albine salbatice, iar in seara asta catelul meu a fost intepat de o albina si i s-a unflat foarte mult labuta. Poate sa pateasca ceva grav? Si daca da ce pot face in privinta asta? Nu am nici o farmacie nonstop prin zona si cel mai tarziu maine dimineata pot merge cu ea la veterinar.Va rog raspundeti urgentttt! Ddau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca nu a patit pana acum numai i se intampla nimic, da depinde de organismul lui si cat la intepat, pune-i apa ingetata la labuta dai lapte

1 răspuns:
| poncica1990 a răspuns:

Poti sa gasesti un cabinet veterinar non-stop http://speedvet.ro/ambulanta-veterinara
sper ca te va ajuta