| OanaAvrm a întrebat:

am un catel in varsta de 2 luni, pichinez. Stau la curte si vecinul meu are un stup de albine salbatice, iar in seara asta catelul meu a fost intepat de o albina si i s-a unflat foarte mult labuta. Poate sa pateasca ceva grav? Si daca da ce pot face in privinta asta? Nu am nici o farmacie nonstop prin zona si cel mai tarziu maine dimineata pot merge cu ea la veterinar.Va rog raspundeti urgent!

Răspuns Câştigător
| DomnulPinguin a răspuns:

Pune-i gheata rece la labuta
Uita-te dupa ac si incearca cu penseta sa il scoti..eu asa am facut cand pisica mea s-a intepat in labutahappy

| OanaAvrm explică (pentru DomnulPinguin):

I-am scos acul. dar tot s-a umflatsad

2 răspunsuri:
| DomnulPinguin a răspuns:

Incearca si spune-mi daca s-a intamplat ceva