| Adriana294 a întrebat:

Buna as avea o intrebare astazi mi-a venit o sangerare dar menstruatia trebuia sa ami vina pe 10 iulie precizez ca eu inatinte cu o saptamana am durei de sani si de burta poate sa fie ceva graz mam spetiat foarte tare cand mi venit aceasta sangerare va rog un sfat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dumitrescu_Dănuţa_2000 a răspuns:

Probabil ti s-a schimbat data menstruatiei, se mai intampla, sau poate fi o sangerare de la o infectie urinara. Mai bine consulti un medic. happy

1 răspuns:
| GabyAlexa a răspuns:

Este posibil sa ai o mica infectie sau sa fi racit. Iti recomand un control la ginecolog in caz ca e ceva grav.