| RoOoZ a întrebat:

Cum imi poate trece raceala? Sunt racita de o saptamana in continuu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Ar fi bine să mergi la medicul de familie, să nu se agraveze.
Ia calmante şi bea multe lichide (de preferat ceai ).
Pentru imunitate, fructe şi alimente bogate în vitamine.

Însănătoşire grabnică!

1 răspuns:
| dyanna_8752 a răspuns:

Sa mananci multe fructe si sa bei zeama de lamaie (fara zahar ) happy