| Corina_7008 a întrebat:

Buna TPU sunt racita foarte tare poate sa ia si catelusa mea raceala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| gabimaris a răspuns:

Nu are cum!

| saymoon a răspuns:

Da sigur...

| PrintsessKa a răspuns:

Nu cred...am avut si eu raceli tot mari si mereu mi-a fost motanasul alaturea si nu sa contaminat.

| omg_8584 a răspuns:

Da poate, raceala se transmite de la om la animal dar invers nu!