| Ancabydee123 a întrebat:

De o saptamana ma doare in partea stânga a stomacului sau cam pe acolo si ma doare rar dar si cand o face ma doare foarte rau,mi-a fost rau acum o sapt cand m-a durut prima data dar nu am febra sau dureri cand urinezi,am fost la doctor si am primit o trimitere la spital unde mi s-a spus sa ma duc joi pentru o internare de zi si pentru a afla concret, am apendicita? Doctorul a zis ca sunt oameni rari care au apendicita pe stânga..si mai e ceva,mi-a venit menstruația ieri si stiu ca nu pot fi operata daca am menstruație, si nu nu am dureri de genul niciodata la menstruație.ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Așteaptă liniștită să-ți treacă perioada aceea și revii la medic. Internarea de o zi însemnă analize complexe. Fă-le să fii liniștită

| Freya1 a răspuns:

Acolo poate sa fie ori splina ce te doare cand faci efort sau esti obosita ori pancreasul.