| NSHFY a întrebat:

Eu mereu am un fel de nod in gat si sunt nevoita sa inghit mereu in sec.Credeam ca e ceva psihologic pentru ca e si mai rau atunci cand am emotii sau cand vorbesc cu cineva.Doar ca am senzatia asta MEREU,chiar si inainte sa adorm, si m-am saturat.Ce poate fi? Cineva mi-a spus ca ar fi de la o lipsa de magneziu, habar n-am thinking Astept sfaturi big grin Ofer funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Poate ar fi bine sa te consulte un endocrinolog. Senzatia de nod in gat apare si la afectiunile tiroidei.

| TeooQrr12 a răspuns:

Hei hei! happy
Incearca sa te duci la un medic. Asta ar fi cea mai buna solutie. Ar putea fi puroi in gat..cine stie? Mai bine te duci la un specialist inainte sa fie mult prea tarziu atunci cand lucrurile sunt mult mai grave.
Mult succes! happy