| bettty141 a întrebat:

mama mea acuza o durere la mana dreapta in zona incheieturii (mai precis in zona degetului mare). Dupa cate vad este o durere groaznica...nici nu poate apuca o cana cu mana dreapta. Daca stie cineva ce ar putea fi as vrea si eu un raspuns va rog. Multumesc:X!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Poate fii o luxație.
Mai bine ar merge la medic.Nu prea e de glumit cu astea.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este nevoie să o vadă medicul, o radiografie, analize de sânge, etc.
Pa, pa.