| florinmadalin a întrebat:

Care esti cel mai bun medic specializat pe strabism? Si care ar fi cea mai buna clinica pentru o operatie de strabism OFTAPRO SAU METROPOLITANHOSPITAL? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| GeorgeHilgard a răspuns:

Monica Pop din Bucuresti este cel mai bun medic strabolog din tara.Iti recomand clinica OFTAPRO, deoarece cunosc 4 persoane care s-au operat acolo de cataracta, strabism si miopie.

| rozaliac a răspuns:

Prietenul meu a fost operat la Infosan de strabism. Am auzit ca ar fi cea mai buna clinica pentru astfel de interventie. Mai ales ca toata aparatura este noua si sediul foarte modern. Arunca un ochi pe site... https://infosan.ro/servicii-medicale/operatii/strabism/