| Cristinaacristina99 a întrebat:

Bună seara! Mai înainte mi-a sângerat o măsea din senin și e prima dată când pățesc asta. De ce? Menționez că nu m-am spălat pe dinți seara asta și urma să mă spăl.Nu am făcut ceva care să îmi afecteze măseaua.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MaryMaria333 a răspuns:

Si mie imi mai sangera. Cand eram mai mica si ma spalam scuipam sange. Gingiile is de vina cu tot. Clatoarati gura cu apa si daca continua du-te la dentist