| MarianZXQ a întrebat:

Buna seara, TPU! Acum multi ani inghitisem un sambure si nu stiu cum dar s-a ajuns la operatie. Dupa 7-8 ani mai am cusatura si fac multe exercitii fizice si depun foarte mult efort, e vreo problema?
Multumesc, toate cele bune!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LoredanaElenaz a răspuns:

Semnul o sa.ti ramana toata viata. Tinanad cont ca nu ai avut probleme in toti acesti ani, mai mult ca sigur lucrurile s.au sudat bine acolo si esti aproape ca nou. Daca ai dureri in timp ce depui efort, consulta un medic. Numai bine!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai dureri in locul respectiv nu vad ce probleme ar putea fi.Sunt 8 ani totusi.

| MarianZXQ explică:

Va multumesc, toate cele bune!