| Sherif77 a întrebat:

Sunt baiat, am 14 ani. Infectia urinara afecteaza erectia? de 2 zile am infectie urinara si nu mai am erectii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu,nu îți afectează erectia. Sunt rare bolile care îți pot afecta circulația periferică pe termen lung, la tinerețe. Frica de pierdere, teama de boli te face pe moment sa pierzi erectia. Fa sport, aleargă când te simți tensionat și vei vedea ca nu ai nimic de pierdut, esti bine. Infecția urinara trece dacă bei diverse ceaiuri diuretice sau te hidratezi doar cu apa. Nu îți recomand sa te masturbezi dacă ai așa ceva pentru ca vei avea parte de dureri.

| Superior a răspuns:

Fix de erectii ai tu nevoie. Parca te vad cum esti filmat pe ascuns cand faci aia cu una de 12 ani.Ma rog... Infectia urinara trece daca bei multa apa sau trebuie sa iesi pastile de la farmacie. Iti va spune aia de vinde ce pastile sa iei. Bea multe ceaiuri.