| anonim_4396 a întrebat:

acum o saptamana m-am lovit intr-un prag, la degetul mic de la picior iar apoi unghia mi s-a invinetit si s-a desprins putin dar m-am mai lovit odata (la acelasi deget) si de data asta, unghia s-a desprins aproape de tot.
Cum ar trebui sa procedez in situatia asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheMadKing a răspuns:

Poti merge la medicul de familie si iti va da ceva sugur dar poate trece si singura cu timpul si unghia va cadea de tot si va creste alta recomand docturul tu alegi

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Stai linistit, ca orice pe lumea asta, se usuca si cade...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-o lasa sa treaca singura, eu din cauza asta... trebuie sa ma operez anual. Apar complicatii si creste aiurea, stramba etc.