| Catacata7799 a întrebat:

AM 15 ani si unul dintre caninii superiori incca nu mi-a cazut, desi ceilalti canini mi-au crescut in urma cu 3-4 ANI. Este vreo problema? Imi va mai creste caninul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Da.
Dar mai bine consulti un stomatolog ca iti dea un raspuns profi!
BFT.

| IoanaPsy a răspuns:

Da, cel mai bine este sa mergi la stomatolog pentru un consult si o radiografie. In urma radiografiei, iti va putea da un raspuns exact. Succes!