| kdya a întrebat:

am facut conjunctivita si e sambata pana luni nu am cum sa ajung la medic, va rog sa ma ajutati, cum as putea sa o tratez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Antofi_Alexandra_Mihaela_1989 a răspuns:

Si eu am avut conjunctivita, dar nu ai ce sa ii faci, medicul trebuie sa iti prescrie niste picaturi altfel poate vei face si mai rau. sper sa iti treaca.:*