| adrili10 a întrebat:

am o problema.De ceva timp ma doare ceva in zona stomacului.Nu ma doare tot timpul.Ma doare mai mult cand merg sau cand stau in picioare.Cand stau in pat sau pe scaun nu am nici o problema.Si parca nu am nici pofta de mancare, adica am mancat aseara carne si azi nu mi-a fost foame toata ziua, mai ales de carne, azi am mancat ceva usor doar. Oare ce poate sa fie? Durerea este de vara trecuta.Nu ma doare foarte tare, asa parca ma strange ceva, simt ceva greu in zona aia.Mi-am facut analizele de sange si nu mi -a iesit nimica.La stomac am avut helicobacter dar am luat tratament si am scapat de el. Oare de la ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa mergi la medic, urgent! Poate fi ceva grav si aici nu sunt medici. Mai mult pot fi niste persoane idioate care dau raspunsuri ca sa n-adoarma si te pot duce pe o cale gresita. Diagnosticele nu se pun online!