| robandu99 a întrebat:

Buna tpu..am tot auzit de fructele goji si ce efect extraordinar au in slabire..ma gandesc sa cumpar si eu ceva fucte uscate ca sa-mi fac ceai..sau iau ceva suc de goji sau chiar medicamente ..intrebarea meaeste daca o sa pot slabi usor chiar daca eu mananc mai traditional? adica o tocanita,o ciorba cu carne,piure, mamaliguta.dar astea in portii mici.o sa slabesc chiar daca nu o sa tin o dieta asa echilibrata? dau funda celor ce ma pot ajuta big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, dar poti spera!

| robandu99 explică (pentru neutrino):

Tu esti campionu zilei si raspunzi aiurea la intrebari..mai bine nu raspunde si lasa pe cineva care o incercat asa ceva..cine ti-o dat tie titlu de campion? ca dai numa raspunsuri aiurea..mai bine nu te baga!

| neutrino a răspuns (pentru robandu99):

Amice, vorbesti prostii, dar asta este treaba ta. Eu iti urez succes, sa slabesti mancand tocanita cu mamaliguta, piure si ciorba cu carne. Te rog sa ne anunti si pe noi ce rezultate vei obtine dupa o luna de zile. O seara buna iti doresc!

| robandu99 explică (pentru neutrino):

Nu am spus ca nu in dieta..am spus ca o sa mnnc cteodat si de-astea.dar in Porii mici. dac ai tii ci oameni au slbit miraculos si fr dieta..doar cu fructele astea..atunci nu te-ai mai mira de mine..stai linitit nu sunt obez.aa ca nu ai de ce sa te miri. vreau sa scap de cteva kilograme..nu de 30-40

| neutrino a răspuns (pentru robandu99):

Eu stau linistit, nu-ti face griji. Mult succes!

| robandu99 explică:

Nu am spus ca nu țin dieta..am spus ca o sa mănânc câteodată si de-astea.dar in Porții mici. dacă ai știi câți oameni au slăbit miraculos si fără dieta..doar cu fructele astea..atunci nu te-ai mai mira de mine..stai liniștit nu sunt obez.așa ca nu ai de ce sa te miri. vreau sa scap de câteva kilograme..nu de 30-40.