| Alexandra40000 a întrebat:

as dori informații despre operație de micșorare a stomacului la Cluj. Știe cineva un doctor bun și prețul operației?
Mulțumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unu: nu te primeste nimeni acum cu Coronavirus.
Doi: costul este in jur de 20.000 lei. Depinde de spital.
Trei: nu cunosc nici un medic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum in perioada asta fereste te de operatii de spitale, plus ca toti medicii se ocupă numai de coronavirus, tu nu esti un caz urgent.