| dublud a întrebat:

ce inseamna daca am prea putine neutrofile in sange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anytha9 a răspuns:

Neutrofilele sunt prima linie de aparare a organismului, poate sa fie din cauza unei infectii( asa cum a spus Ramo80) sau o cauza mult mai grava(maduva ta nu produce destule). nu vreau sa te sperii ci doar ti-am adus la cunostinta niste cauze.cel mai recomandat ar fi sa ti cont de ceea ce-ti spune doctorul.

2 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

O infectie in organism. Asa mi-au iesit si mie.La mine cauza a fost o infectie urinara.

| BoGdaaaannnn a răspuns:

Inseamna ce inseamna.Ai prea putin sange in tine fato.