| AndreYStaR a întrebat:

Ce parere aveti de rasul la subrat la baieti? Ar fi ok daca m-as rade cu aparat de ras? (0.8mm). Dar razul parului fix de sub buric? (Nu ma refer la zona intima)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
20 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca doresti sa devii efeminat nu mai sta pe ganduri. Dar daca doresti sa ai o alura masculina te-as sfatui sa te gandesti chiar de 2 ori inainte de a actiona o singura data. big grin

| justanotheruser99 a răspuns:

Eu nu prea am nici o părere. Daca vrei sa te razi, fa-o! Nu ai nevoie de aprobarea nimanui. Dar as putea sa îți dau un sfat in legătură cu epilarea abdominala. Cu cat te razi mai des, cu atât parul îți va creste mai repede, mai gros si des. Deci nu prea îți sugerez. Dar daca tu ți neapărat sa te razi, nu te oprește nimeni.

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Mă întreb și eu laughing cum ar fi

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

Nu spune ca vrei sa te epilezi ca mor rolling on the floor

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu dragă, mă gândeam la cât de păros sunt laughing
Serios e frig afară cu părul care-l am, ce fac fără el happy și și mai important este ce mă fac eu fără tine?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

Nu se spune păros ci masculin laughing
Sincer... Chiar nu stiu.batting eyelashes

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Aaa nu cred că am atâta laughing
Clătite rolling on the floor

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

De ce clătite? rolling on the floor

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Fiindcă le umpli cu ce vrei, se fac sul și se introduc în guriță laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

Mi-e nu-mi plac. Mi se face rău de la ele. straight face
Cred ca ultima data am mâncat la 6 ani, iar după am făcut un fel de toxi-infecție alimentară laughing

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Bine ce spui de floricele? thinking

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

Yummy? laughing

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

E întrebare? rolling on the floor

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

Așa se pare laughing

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Eu zic că spaghetele sunt o alternativă mai love struck yummy

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

True that happy

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ști că eu vobeam de mâncare la o întrebare despre păr din categoria sănãtate laughing?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

Da, sunt destul de conștientă laughing insa nu ma deranjeazăbatting eyelashes

| PeFuga a răspuns:

Incearca o data si vezi cum te simti. Daca nu iti place, oricum va creste la loc laughing

| BogdăneI a răspuns:

Te poti rade sub brat cu un aparat de ras care practic taie firele de par si nu lasa pielea abraziva. Sub buric, la fel, cu un aparat de ras care are un dispozitiv astfel incat sa nu ia de la piele parul ci ca si cum te-ai tunde.