| noName31020 a întrebat:

De cateva zile. mi-au aparut niste venisoare mici rosii pe fata!
Sa ma ingrijorez? Din ce cauza?
HEEELP!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| noName31020 explică:

Bai handicapatule! Iesi dracul de pe TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Postare incorecta la Dragoste si sex.
2.Nu mai jignii.
3.Mergi la medic,acele venisoare, cum le numesti, sant vase de sange, capilare, posibil sparte.Numai bine.

| MrAlex a răspuns:

Posibil de la vant! happy

| tzus a răspuns:

De la vant sau ai inceput de ten cuperozic