| TheCubeBoy a întrebat:

De ceva vreme am observat un lucru:
un coleg de clasa avea o durere de cap iar cand l-am atins cu degetele i-a trecut,apoi un alt coleg de clasa a avut si el o durere de cap de la efortul fizic dupa ce l-am atins cu degetele si acestuia i-a trecut, dar picatura care a umplut paharul si m-a facut sa-mi pun intrebari a fost atunci cand am vazut ca am inceput sa scap lumea si de durerile musculare.
am citit pe internet si se pare ca ar fi ceva legat de bioenergie decat ca asta nu necesita sa-i ating
Ce poate fi atunci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lupulalbastru a răspuns:

Daca ce scrii tu mai sus este adevarat atunci ai un har daca pot sa ii spun asa.Citeste si informeaza-te tot mai mult si nu asculta parerile rautacioase ale altor persoane.Nu exista conicidente, fiecare lucru isi are rostul si nu se intampla nimic intamplator.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari ai un dar.Nu mai ai nevoie de scoala, fugi de la scoala si atinge oameni pe strada.Ei iti vor da bani si o diploma in medicina.(in cel mai rau caz suna la politie )

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Tu ești Dumniezău pe pământ. Vezi dacă mă poți face frumos, deștept și bogat pe mine. Stau în Iași. Să ma contactezi pe email să vorbim. Vladbogdan90@yahoo.com. 1 miliard sau 2 de euro vreau nu mai mult ca sunt modest. Mulțumesc!

Răspuns utilizator avertizat
| Orochim4ru a răspuns:

Eu cred ca e doar o coincidenta... nu am mai auzit ca cineva sa poata vindeca dureri in felul asta

| bety24 a răspuns:

Pai ști ești faimoasa ca ai bioenergie. Sa ști ca aceasta varianta este cea mai sigura.Mai bine te-ai informa, dar sa ști ca ai un har divin. Dumnezeu sa te ajute