| lonyanna a întrebat:

Bună, TPU!
De la ce mă mai pot aștepta de la menstruatie. Prin dureri de spate am trecut, dureri de burta, da... Ce mai urmeaza? Mai îmi puteți da niște informații, vă rog?
Mulțumesc.
Fundă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pot să te mai doară sânii.
În rest, un ceai de mușețel cu tei, va calma durerea.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Buna! Pot sa te mai doara si sanii sau sa ai stari de greata si rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Citeşte!
http://www.sfatulmedicului.ro/dictionar-medical/menstruatie_4160
Te pup!

| sufletdeadult a răspuns:

Pai. durerile de spate si de burta, vad ca ai trcut prin ele. O sa-ti fie somn... o sa-ti fie sila si de zilele tale, o sa te doara capul, nu o sa iti vine regulat. poate sa iti vine ori mai devreme ori mai tarziu... Nu te ingrijora daca vrei mai multe informatii intra pe site-ul noifetele.rowinking

| danutzaaaaa a răspuns:

Te vor durea sanii, pe mine dupa un timp a inceput sa ma doara si capul, poate te vei si balona si e posibil sa ai greturi poate chiar si ceva ameteli, depinde de organism.o zi faina:*