| Gavril11 a întrebat:

In urma cu o luna eu si 2 prieteni am mers sa facem graffiti si unul dintre cei doi mi-a facut o farsa prefacandu- se ca este politist si ne-a speriat exact cand eram cu spray-ul in mana,de frica am fugit rapid ca sa scap. Eu mai am o problema la inima si inainte de acel graffiti mi-am facut analizele la spital si au spus ca e ok.
Acum dupa ce a trecut mai mult de o luna am probleme, ma sperii la zgomote bruste si am un anumit disconfort in zona pieptului, nu e durere, mai mult disconfort.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este sperietura, nu ai nimic la inima!
Se cheama atac de panica din cauza anxietatii.

Citeste mai mult aici despre asta:
https://www.google.com.au/......tps?/webhp

| iDarkness a răspuns:

Ai avut un atac de panica. Daca stii sigur ca ai probleme la inima, spune-i mamei tale.