| Dariusandrei111 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa slăbesc repede? sunt dispus sa fac orice efort

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| qest11 a răspuns:

Mersul pe jos, munca fizica, cuturismul. Ca alimentatie trebuie sa reduci mult grasimile si carbohidratii. Tu, presupun ca vrei sa arati mai solid, cu ceva muschi, nu obez dar nici schilod. Nu fa cardio acum mai ales ca e vara, mergi si fa alergari usoare, pe la marginea orasului nu prin poluare. Ai sa transpiri, asa ca bea apa suficienta. Nu te lua dupa altii ca transpiratia topeste grasimea. Tu vrei sa scapi de grasime nu de apa. Prin transpiratie se pierd minerale, dar se elimina si toxine. Bea multa apa.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, incearca dieta asta:
http://www.dieta-dukan.co/

| DrGoogle a răspuns:

Nu exista slabit repede, insa daca vrei sa te apuci scriemi pe privat te pot ajuta cu cateva sfaturi

| Arii2 a răspuns:

Incearcă dieta Rina.

| Moțoc1233 a răspuns:

Ai grija la kcal alege produsele cel mai putin provesate din comert invearca sa mananci grasimi cat mai putin
https://youtu.be/wbIe0PtXC8E
Umareste l pe el

| Adi01234 a răspuns:

Fa cardio

| KoloPolo a răspuns:

Ai putea să faci sport mult afară sau la sală și să porți haine destul de groase, pentru că o să transpiri și asta o să te ajute foarte mult pentru slăbit.Totul durează 2-3 zile.
De preferat să consumi doar lichide.
Dacă ești ambițios poți să slăbești foarte repede și în câteva ore cu exerciții la sală cu haine foarte groase....astfel o să slăbești destul de ușor.
PACE!

| Anamnezic a răspuns:

Mergi la alergat si fa-ti o dieta bogata in fructe si legume.

| Dariusandrei111 explică:

Multumesc tuturor pentru sfaturi