| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa slabesc repede si eficient fara mult efort fizic?

Răspuns Câştigător
| diminutiv a răspuns:

Ciorba de varza cat cuprinde.

3 răspunsuri:
| warriorboy4 a răspuns:

Acoperati gura cu un plasture

| florinmsp a răspuns:

O intrebare cam ciudata.Cum vrei sa arzi grasimile daca nu prin miscare fizica? Merge sa slabesti si fara efort dar in 5 ani probabil.Ca sa pierzi din greutate fara efort fizic trebuie sa tii un regim foarte strict si bine gandit ca sa nu ii lipsesca nimic esential corpului.Ai grija cu regimurile, mai bine te duci sa intrebi pe cineva specializat in acest domeniu.

| ByMine a răspuns:

Mersi,cu efort fizic dar nu chiar cateva ore cam 30 de min sau alergat nu stiu ce e mai bine sau abdomene?