| Ađřıαηηα a întrebat:

Stie cineva cum sa fac sa slabesc repede? Cine stie funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alle97 a răspuns:

Buna draguto!:* Si eu am aceeasi problema ca si tine, si de mai bine de o luna, in fiecare seara am inceput sa fa cate 100 de abdomene si 50 de genoflexiuni tongue. Si in fiecare seara, inainte de aceste exercitii cu vreo ora beau cate un ceai caldut din fructe de padure. Daca vrei sa slabesti eu iti recomand sa faci miscare( dar sa nu faci atat miscare pana la epuizare): ai putea sa alergi in fiecare zi cate 30 de minute, daca vrei cu pauzele intre fiecare 10 minutehappy. Si as mai spune sa incepi sa mananci vegetarian, ca sigur o sa te ajute acest regim>big grin

5 răspunsuri:
| Corina1325 a răspuns:

Faci sport.sau alergi mult. Nu amnanci dupa 6 si nu mananci dulciuri. Bea multa apa! Reusesti sigur asa! Iti spun din propria experienta. Poate toata lumea iti spune sa faci sport. dar asa e. Succes!

| flavia19 a răspuns:

In primul rand este necesar sa bei foarta multa apa si sa faci sport. apoi ai grija ce mananci si nu in ultimul rand incearca colon help este foarte eficient. se ia cu iaurt si slabesti foarte mult repede daca tii cont si de dieta si de sport

| alexralu34 a răspuns:

Trebuie sa bei multa apa,sa te odihnesti cat poti de mult,faci mult sport(alergari etc.),nu mananci alimente grase, sau dulciuri, nu manca dupa 6 si trebuie neaparat sa ai 3 mese principale si 2 gustari (fructe, ciaiuri, iaurturi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu exercitii fizice si o dieta echilibrata.