| baronni71 a întrebat:

va rog sa ma ajutati! am o prietena cu care vorbesc cu ia de 6 luni. si ne intelegem foarte bine, si am observat de mai multe ori in unele seri cand vorbesc cu ia la telefon respira foarte tare vo 10-15 min, dupa se opreste, si nu stiu de ce am intrebat-o si nu vrea sa-mi zica, sa ma ingrijorez oare, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca este racita.

| K0sti a răspuns:

"ia"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate are probleme cu polipii. Sau, poate e nimfomana si se atinge in timp ce vorbeste cu tine! Dar mai degraba are probleme cu polipii nazali...